Euskal kultur erakundeko artxiboak

Euskal kultur erakundeak ekoiztu ikus-entzunezko baliabideak, eta ondorioz haren jabegoan sartzen direnak.

Bildumak

# Izena
1 Amikuztarrak mintzo (2007-2008)
2 Garazi eta Aldude baleetako memoria
3 SOKA, euskal dantzaren urratsetan
4 "Euskal kulturaren lekuko" elkarrizketak
5 Xaharren urratsetik
6 Kantuketan
7 Euskal kulturari buruzko mintzaldiak

Grabaketak

# Erref. Herria Pasarteak
1 1 - Maddi Oxarango Donapaleu 25
2 2 - Kattin Harisgarat Donapaleu 18
3 3 - Ttotte Ainciboure Donapaleu 12
4 4 - Kattina Etcheverry Donapaleu 14
5 5 - Jean-Pierre Erreca Urepele 7
6 6 - Louis Biscaichipy Ezterenzubi 17
7 7 - Pantxika Bordagaray - Alexandre Bordagaray Gabadi 13
8 8 - Léon Tissier Arrueta-Sarrikota 10
9 9 - Albert Dubois Gabadi 15
10 10 - Isidora Claveranne Garrüze 16
11 11 - Marie-Jeanne Auchoberry Donapaleu 16
12 12 - Jeanne Arcondeguy Lohitzüne-Oihergi 14
13 13 - Jeanne Alchourroun Arberatze-Zilhekoa 15
14 14 - Jeanne Doxaran Donapaleu 10
15 15 - Michel Mendibil Gabadi 14
16 16 - Noël Lacoste - Kattalin Lacoste Ilharre 11
17 17 - Georgette Errecart Arberatze-Zilhekoa 8
18 18 - Beñat Urruty Mendibe 14
19 19 - Jean-Baptiste Barberarena Zaro 11
20 20 - Guillaume Irigaray Ahatsa-Altzieta-Bazkazane 9
21 21 - Michel Curutchet Ezterenzubi 6
22 22 - Beñardo Indart Uharte Garazi 13
23 23 - Flontxa Harispe Uharte Garazi 18
24 24 - Michel Tihista Ezterenzubi 21
25 25 - Marie-Jeanne Minaberry Banka 38
26 26 - Jean-Marie Larroque Arboti-Zohota 24
27 27 - Dominique Etchegaray Domintxaine-Berroeta 15
28 28 - Gérard Sabarots Oragarre 23
29 29 - Joana Davant Urrüstoi-Larrabile 24
30 EKE-1 - Pascale Lazkano Senpere 2
31 EKE-3 - Thierry Malandain Biarritz 2
32 EKE-4 - Christian Larralde Donibane Lohizune 2
33 EKE-5 - Mayi Oçafrain Donibane Garazi 7
34 EKE-6 - Eñaut Etxamendi Bithiriña 1
35 EKE-7 - Patrick Queheille Hiriburu 10
36 EKL-1 - Philippe Oyhamburu Biarritz 0
37 EKL-2 - Gonzalo Etxebarria Mendikota 12
38 EKL-3-1 - Eñaut Etxamendi Bithiriña 0
39 EKL-3-2 - Eñaut Etxamendi Bithiriña 0
40 EKL-3-3 - Eñaut Etxamendi Bithiriña 0
41 EKL-4 - Mathieu Vivier Baiona 9
42 EKL-5 - Kristof Hiriart Bastida 11
43 EKL-6 - Manex Fuchs Senpere 9
44 EKL-7 - Marie Darrieussecq Biarritz 15
45 EKL-8 - Jean Louis Iratzoki Azkaine 17
46 EKL-9 - Marina Beheretxe Baiona 16
47 EKL-10 - Maryse Urruty Martxueta 7
48 EKL-11 - Maiana Aguerre Itsasu 14
49 Zahar-urrats-1 - Hélène Legarto Donibane Lohizune 0
50 Zahar-urrats-2 - Hélène Legarto Donibane Lohizune 0
51 Zahar-urrats-3 - Hélène Legarto Donibane Lohizune 0
52 Zahar-urrats-4 - Hélène Legarto Donibane Lohizune 0
Lota Jauregia, Euskal kultur erakundeko egoitza.

Lota Jauregia, Euskal kultur erakundeko egoitza.

CodeSyntax-ek garatua. Softwarea: Django.