Kirol lehiaketak

Grabaketak (23)

# Erref. Izenburua Data Iraupena Herria Elkarrizketatzaileak
1 144 144 - Erramun Tartachu 2012-02-24 0:47:58 Urdiñarbe Terexa Lekumberri
2 174 174 - Dominique Nicibar Bürgübürü 2013-02-28 1:17:02 Atharratze-Sorholüze Maddi Oihenart
3 175 175 - Ferdinand Morot Monomi 2013-03-14 1:03:39 Sohüta Maddi Oihenart
4 178 178 - Jean-Louis Estecahandy 2013-03-28 1:16:37 Barkoxe Maddi Oihenart
5 183 183 - Arnaud Bordaçarre 2013-05-16 2:05:47 Iruri Maddi Oihenart
6 187 187 - Jakes Jaragoyhen - Battitte Queheille 2013-06-14 1:11:32 Altzürükü Terexa Lekumberri
7 190 190 - Ximun Castillon 2013-06-27 1:09:50 Eskiula Terexa Lekumberri
8 DL-1 DL-1 - Rémi Dupérou - Jean-Pierre Esain 2012-05-02 1:50:54 Donibane Lohizune Xan Aire
9 DL-8 DL-8 - Michel Sedes 2012-04-03 1:16:46 Donibane Lohizune Xan Aire
10 DL-11 DL-11 - Ramuntxo Telleria 2012-07-09 1:28:40 Azkaine Xan Aire
11 DL-12 DL-12 - Albert Kaempf 2012-07-20 1:27:03 Ziburu Xan Aire
12 MB-79 Aita seme pilotari 1975-12-31 0:16:08 Azkaine Maite Barnetche
13 MB-99 Jean Lemoine pilota txapeldun ohia 1977-02-05 0:15:55 Sara Maite Barnetche
14 MB-116 Amédée Arcé pilotaria 1977-10-15 0:16:37 Bidarrai Maite Barnetche
15 MB-146 Ignacio, pilotari ohia 1979-01-20 0:15:40 Sara Maite Barnetche
16 MB-162 Dominique Larrea 1980-01-05 0:14:41 Senpere Maite Barnetche
17 MB-166 Pampi Laduche partida eguna batez 1980-03-01 0:14:57 Azkaine Maite Barnetche
18 MB-186 Dospi 1981-05-08 0:14:58 Itsasu Maite Barnetche
19 MB-200 Aupa Real 1982-02-20 0:16:01 Biarritz Maite Barnetche
20 MB-211 Indar jokoak 1982-10-02 0:15:55 Donapaleu Maite Barnetche
21 MB-246 Besoz eta buruz 1984-03-17 0:14:54 Baiona Maite Barnetche
22 MB-247 Besoz eta buruz [frantsesezko azpitituluekin] 1984-03-24 0:14:49 Baiona Maite Barnetche
23 MB-296 Jean-Baptiste Harambillet 1986-03-02 0:16:31 Ezpeleta Maite Barnetche

Pasarteak (19)

# Erref. Izenburua Herria
1 144-14 Dantza lehiaketak (primakak) Urdiñarbe
2 174-25 Primakak, dantza lehiaketak : historikoa eta ibilmoldea Atharratze-Sorholüze
3 175-9 Barkoxeren nagusitasuna Sohütari begira Sohüta
4 175-10 Pierre Aguer Garat Arhane-ren parte hartzea primaketan (dantza lehiaketak) Sohüta
5 178-35 Primakak, lehiaketak Barkoxe
6 183-11 Primakak: Allandu lehian seigarren dantzari gisa Iruri
7 183-19 Primakak: lehiaketa izpiritua ; epaimahaiaren osaketa Iruri
8 187-19 Lehiaketetan parte hartzea, primakak Altzürükü
9 190-8 Lehia dantzarien artean : liluratze eta hobekuntza iturria Eskiula
10 DL-1-14 Rémi Dupérou, Dominique Larretche, Beñat Iribarren, Daniel Oronoz: selekzioak Donibane Lohizune
11 DL-1-15 Rémi Dupérou, Dominique Larretche, Beñat Iribarren, Daniel Oronoz: Gazte bilguneen Frantziako ekiparen jokalariak Donibane Lohizune
12 DL-1-16 Rémi Dupérou: munduko txapeldun Cesta Puntan 1974an Donibane Lohizune
13 DL-1-24 Auzoen arteko lehiaketaren antolaketa 1939-1945eko gerlaren ondotik Donibane Lohizune
14 DL-1-30 Arin Football Club: Pasarte historiko zirraragarriak eta gaurko hitzordu nagusiak Donibane Lohizune
15 DL-8-15 Probintzien, herrien arteko desafioak eta Espainiaren kontra Donibane Lohizune
16 DL-11-19 Trofeoa EVAH elkartearen alde 1970an Azkaine
17 DL-11-29 Hala-holako lehiaketa beste kirolekin Azkaine
18 DL-12-4 Unibertsitateko Frantziako pilota txapeldun Ziburu
19 DL-12-8 Nazioarteko errugbia Jean Dauger-ekin Ziburu
CodeSyntax-ek garatua. Softwarea: Django.