Baiona

Euskal kostaldea - Aturri

Herri honetan sortu lekukoak

# Lekukoa Grabaketak Pasarteak
1 IRURETAGOYENA Claude 1 20
2 IRURETAGOYENA Jon 1 20
3 BORDA Itxaro 1 0
4 VIVIER Mathieu 1 9
5 TRUFFAUT Thierry 1 19
6 DUCAU Mixel 3 0
7 VIDEGAIN Xarles 1 0

Herri honetan sortuak baina beste batean elkarrizketatuak

# Lekukoa Grabaketak Pasarteak
1 CAZAUBON Jose 1 18
2 DARRIEUSSECQ Marie 1 15
3 ETCHETO Louis "Chipitey" 1 0
4 HIRIART Kristof 1 11
5 HIRIGOYEN Lilian 1 0
6 LANNES Arantxa 1 11
7 MENDIBOURE Beñat 1 0
8 MIRAL Henriette 1 25
9 PEREZ Patxi 1 22

Herri honetan noizbait grabatuak izan diren beste lekukoak

# Lekukoa Grabaketak Pasarteak
1 NESPRIAS Jean 1 43
2 HARITSCHELHAR Jean 10 0
3 HARLOUCHET Claude 2 0
4 ERRAMOUN Joséphine 1 0
5 MENDIBOURE Angèle 2 35
6 NOBLIA Patxi 2 0
7 MIGUEL Marie 1 0
8 LUC Jeannette 1 0
9 LANNES Jacques 1 0
10 DUHALDE Anje 3 0
11 ERRAMOUSPE-ALFARO Patxika 5 0
12 IDIRIN Maite 9 0
13 CARRÈRE Pantxoa 6 0
14 OSPITAL Peio 7 0
15 APALATEGUI Jokin 2 0
16 IRAZOQUI Maite 1 0
17 EZPONDA Txomin 11 0
18 ETCHEVERRY Jean 1 0
19 LARZABAL Imanol 1 0
20 PAGOLA Mañex 4 0
21 ETXEZAHARRETA Lucien 2 0
22 IDIART Jacqueline 1 0
23 LARÇABAL Battitta 1 0
24 DASCON Fantxoa 5 0
25 ETCHEVERRY Jean-Baptiste 2 0
26 IRIGOYEN Guillaume 1 0
27 IBARGARAY Jean-Claude 1 0
28 TREKU Martin "Mattin" 10 0
29 IRAÇABAL Jean 1 0
30 LANDART Daniel 11 0
31 AIRE Michel 9 0
32 XARRITON Piarres 8 14
33 ROBLES-ARANGUIZ Ugutz 6 13
34 IRIGOIEN Iñaki 1 0
35 ITHURRALDE André 2 0
36 LABÉGUERIE Eneko 1 0
37 GARATE-GOÑI Libe 1 15
38 ARBELBIDE Xipri 2 15
39 LARZABAL Piarres 7 0
40 ETCHEMENDY Bernadette 1 0
41 LEKUONA Phillipe 1 0
42 ARKOTXA Aurelia 2 0
43 LUC Gérard 2 0
44 AZARETE Jean-Louis 1 0
45 MAITIA François 2 0
46 BARRIOLA Mayi 1 0
47 MAITIA Mixel 2 0
48 BELLECAVE Peio 2 0
49 DUHAU Henri 2 44
50 SALABERRY Etienne 1 0
51 OYHARÇABAL Beñat 1 0
52 HARLOUCHET René 4 0
53 HARITSCHELHAR Eñaut 2 0
54 FONTANG Amaia 2 0
55 NARBAITZ Pierre 4 0
56 OFIZIALDEGI Eñaut 2 0
57 DAGUERRE Dominika 1 1
58 ABEBERRY Pierre 1 0
59 ETCHEVERRY Michel 3 0
60 ROBLES-ARANGUIZ Estitxu 2 0
61 ROBLES-ARANGUIZ Iker 2 0
62 BLEZIO Germaine 1 0
63 MAITIA Jean-Louis 3 0
64 DAVANT Jean-Louis 9 53
65 SEIN Manuel "Xanpun" 9 0
66 BIMBOIRE Pantxoa 1 0
67 URTIZBEREA Iñaki 1 0
68 CAMBLONG Ramuntxo 5 0
69 ETCHEZAHARRETA Maribel 1 0

Karta

CodeSyntax-ek garatua. Softwarea: Django.