Bilaketa aurreratua


  • Pirinio Atlantikoetako artxiboak
    • Euskal itsas ondarea
    • Euskal dantza
    • XX. mendeko bigarren erdiko mugimendu handiak
    • Aturriko isurialdea
    • Zapatagintza Hazparnen eta Zuberoan
    • Arberoa-Iholdi-Oztibarreko ahozko memoria
    • Lapurdiko ahozko memoria
    • Zuberoa
    • Ahozkotasuna Baxenabarren: Garazi-Baigorri
    • Amikuzeko ahozko memoria
  • Euskal kultur erakundeko artxiboak
    • Elkarrizketa tematikoak
    • SOKA, euskal dantzaren urratsetan
    • "Euskal kulturaren lekuko" elkarrizketak
    • Xaharren urratsetik
    • Kantuketan
    • Euskal kulturari buruzko mintzaldiak
  • Itsasuko herriko etxeko artxiboak
  • Euskal Herriko Ahotsak - Ahotsak.eus
  • Donibane Lohizuneko herriko etxeko artxiboak
  • Institut National de l'Audiovisuel (INA)
    • Maite Barnetche-ren "Euskal Herria orai eta gero" emankizunak (1971-1986)
    • Urdin Euskal Herri irratiko euskal artxiboak (1969-1990)
  • Funts pribatu desberdinak
    • Xipri Arbelbide funtsa
    • Jean-Pierre Lapouble funtsa
    • Koldo Zuazo - Grabazio-bilduma
    • Agustin Mendizabalen fondoa
    • "Maurice Abeberry omendua" elkartearen artxiboak
    • Ttipi-Ttapa Fundazioa - Erran.eus
    • Euskal antzerkiaz - Eugenio Arozenaren funtsa
    • Mikel Erramouspéren funtsa
    • Aldudarrak elkartearen funtsa
    • Guillaume Irigoyen funtsa
  • Prusiako Komisio fonografikoaren artxiboak (Alemania)
  • Radiokultura
    • Elkarrizketak - Radiokultura.eus
    • Zapatagintza Hazparnen - Radiokultura.eus
  • Lapurdi irratia
  • Mucem
  • Irulegiko irratia
  • Aldudarrak Bideo
  • Euskokultur fundazioa

Emaitza(k)

# Lekukoak Herria Grabaketak Pasarteak
1 ABEBERRY Jacques (Jakes) Biarritz 1 0
2 ABEBERRY Pierre Biarritz 2 0
3 ABEBERRY Maurice Biarritz 1 1
4 ABEBERRY Xavier Biarritz 1 0
5 ACHIARY Beñat Baiona 1 0
6 AKIXO-LEIZARRETA Kepa "Zigor" Biarritz 2 0
7 ALFARO Gexan Angelu 2 1
8 ALFARO Amaiur Angelu 1 0
9 APALATEGUI Jokin Angelu 2 0
10 APALATEGUI Ur Baiona 1 0
11 ARANA Anuntxi Baiona 1 0
12 ARRABIT Jimmy Biarritz 2 0
13 BARNETCHE Maite Bidarte 2 0
14 BARRIOLA Mayi Baiona 1 0
15 BEHERETXE Marina Baiona 1 16
16 BIMBOIRE Pantxoa Baiona 1 0
17 BLEZIO Germaine Baiona 1 16
18 BORDA Itxaro Baiona 1 0
19 BORTAYROU Jakes Baiona 1 0
20 BOUTINEAU Dominique Biarritz 1 0
21 CAMBLONG Ramuntxo Angelu 5 2
22 CAZENAVE Sabine Baiona 1 12
23 CHARRITTON Pierre Bidarte 1 0
24 CHIBAU Jean Biarritz 1 0
25 DAGUERRE Dominika Baiona 1 1
26 DARRIEUSSECQ Marie Biarritz 1 15
27 DUCAU Mixel Baiona 3 1
28 ERRAMOUN Joséphine Baiona 1 1
29 ERRAMOUSPE-ALFARO Patxika Angelu 5 1
30 ETCHEGOIN Pantxoa Angelu 3 0
31 ETCHENIQUE Yvonne Bidarte 1 0
32 ETCHETO Louis "Chipitey" Baiona 1 0
33 ETXEZAHARRETA Lucien Baiona 2 1
34 GOENAGA Xan Baiona 1 0
35 GOYHENETCHE Jean (Jeannot) Bidarte 1 4
36 GOÑI GARATE Libe Baiona 1 15
37 HARLOUCHET René Baiona 4 1
38 IDIART Jacqueline Baiona 1 0
39 IDIRIN Maite Angelu 9 0
40 INCHAURRAGA Joséphine Bidarte 1 0
41 IRAZOQUI Maite Baiona 1 7
42 IRURETAGOYENA Claude Baiona 1 20
43 IRURETAGOYENA Jon Baiona 1 20
44 IZAGUIRRE André Bidarte 1 10
45 LANNES Jacques Baiona 1 0
46 LARTIGUE Alain Baiona 1 0
47 LARÇABAL Battitta Baiona 3 3
48 LEKUONA Phillipe Baiona 1 0
49 LICHERASU Louis Angelu 1 0
50 LUC Jeannette Baiona 1 0
51 LUC Gérard Baiona 2 0
52 MALANDAIN Thierry Biarritz 1 2
53 MANIORT-HENNEBUTTE Maite Biarritz 2 0
54 MENDIBOURE Jeanne-Marie (Jana Mari) Bidarte 1 0
55 MENDIBOURE Angèle Baiona 2 37
56 MENDISCO Beñat (Bernard) "Karrika" Angelu 2 0
57 MIGUEL Marie Baiona 1 0
58 NARBAITZ Pierre Baiona 4 0
59 NESPRIAS Jean Baiona 1 43
60 NOBLIA Claire (Argitxu) Angelu 2 0
61 NOBLIA Patxi Angelu 2 12
62 OYHAMBURU Philippe Biarritz 4 35
63 PEREZ Patxi Baiona 1 22
64 ROBLES-ARANGUIZ Iker Baiona 2 0
65 SALABERRY Etienne Baiona 1 0
66 TAMBOURIN Marie-Kita Angelu 1 1
67 TRUFFAUT Thierry Baiona 1 19
68 UNHASSOBISCAY François Baiona 1 0
69 UNHASSOBISCAY Danielle Angelu 1 1
70 URTIZBEREA Iñaki Biarritz 1 0
71 VIDEGAIN Xarles Baiona 1 0
72 ZABALA Koldo Biarritz 2 30
73 ÇALDUMBIDE Mailux Angelu 1 3
CodeSyntax-ek garatua. Softwarea: Django.